PİYALEPAŞA YÖNETİM

Piyalepaşa Yönetim Danışmanlık Hizmetleri A.Ş, Türkiye’de özel sektör tarafından hayata geçirilen, en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul’un, profesyonel işletme yönetimini yapmak üzere kuruldu.

Piyalepaşa İstanbul, İbrahim Polat Holding’in iştiraki Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından, 4 milyar TL’lik yatırımla, İstanbul Beyoğlu’nda, konut, rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı’ndan oluşan karma kullanım konsepti ile hayata geçiriliyor. Piyalepaşa Yönetim, projenin ticari bölümlerinde bilinirlik ve kalitenin artırılması ve verimli işletilmesi için ticari alandaki ziyaretçi sayısının artırılması, mağazaların kiralanması, pazarlama aktivitelerinin yapılması, mağazaların ciro performanslarının artırılması ve işletme bütçelerinin en ekonomik şekilde oluşturuması için yönetim hizmeti vermektedir.

Şirket, çok fonksiyonlu Piyalepaşa İstanbul projesinde, tüm fonksiyonların birbiri ile en iyi şekilde iletişim halinde olmasını ve pozitif etkileşimini sağlayarak, yüksek kaliteli, şeffaf ve sürdürülebilir bir yönetim hizmeti vermeyi hedefliyor.

Piyalepaşa Satış Ofisi

İstiklal Mah. Piyalepasa Bulvarı 20/1A

Beyoğlu İstanbul

Tel. (+90) 850 622 04 04

F. (+90) 212 212 04 04

Gayrimenkul Sayfasına Geri Dön