SPITZ VILLA

Spitz Villa, bir POLAT HUNGARY projesidir.

Macaristan’ın başkenti Budapeşte’nin önemli tarihi binalarından biri olan Spitz Villa, POLAT HUNGARY. tarafından gerçekleştirilmekte olan renovasyonu sonrasında yeniden ofis binası olarak hizmet verecektir.

Budapeşte’nin en prestijli bulvarı Andrassy út’a birkaç adım uzaklıkta bulunan Spitz Villa, şehrin en önemli simgelerinden Kahramanlar Meydanı’na (Hösök Tere) 250 metre uzaklıkta yer almaktadır.

Uzun süredir ofis olarak kullanılan Spitz Villa, kültürel özellikleri korunarak 2013 yılında kültürel miras koruması altına alınmıştır. Toplam 2046 metrekare arsa üzerine kurulu olan 4 katlı yapı, 1000 metrekare’ye yakın büyüklükte ön ve arka bahçesi, 18 araçlık otopark alanı,  bisiklet parkı  ve danışma bölümüyle birlikte renova edilmektedir.

M3 Otoyoluna ve HUNGEXPO Fuar merkezine yakın konumda bulunan Spitz Villa, çevresinde yer alan Budapeşte’nin en iyi restoranları, mağazalarının yanı sıra sağladığı teknik altyapı sayesinde de bir ofis için hem konforlu hem de şehrin canlılığına sahip bir yaşam alanı sunmaktadır.

POLAT HUNGARY Sayfasına Geri Dön