Mutluluğa ve Karlı Bir Yatırıma Adım Attıran Proje:

Polat Akatlar

Polat Akatlar

Türkiye’de ve dünyada gayrimenkul yatırımlarına hız kesmeden devam eden Polat Holding, Polat Gayrimenkul bünyesinde gerçekleştirdiği yeni projesi Polat Akatlar’ı İstanbul’un en nezih semti Akatlar’da hayata geçiriyor. İstanbul’un kalbinde olup şehrin karmaşasından uzak bir noktada konumlanan Polat Akatlar, Polat Gayrimenkul’ün yeni lüks ofis-rezidans projesi olarak güçlü bir yatırım değeri taşıyor.

İstanbul’un en merkezi ve en nezih bölgelerinden biri olan Akatlar’da hayata geçirilen Polat Akatlar, şehir hayatının en güzel renklerini ailenizle yaşama veya ofis ortamına dönüştürülebilen tasarımıyla evinizin konforunda çalışma imkanı sunarken benzersiz bir yatırım fırsatı da veriyor. Proje, şehir hayatının son yıllarda değişen dinamiklerine cevap verirken semtin yapısında bulunan yemyeşil caddelerin tüm enerjisini kucaklıyor. Polat Akatlar’ın bulunduğu bölge, TEM Otoyolu, D100 karayolu, 15 Temmuz Şehitler köprüsü bağlantılarına yakın konumu, Maslak ve Levent hattındaki iş ve alışveriş merkezlerine yakınlığı sayesinde şehrin en çok tercih edilen lokasyonlarından biri durumda.

Polat Gayrimenkul İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Yücel,

‘’ Polat Akatlar, bölgede mevcutta bulunan eski bina stoğunun tersine depreme karşı dayanıklılığı, dikkat çekici şık mimarisi ve modern fasiliteleri ile Akatlar’ın en yeni ve en dikkat çekici projesi. Bu projeyi hayata geçirirken özellikle Polat Akatlar sakinlerinin her daim Akatlar’ın yemyeşil caddeleri ve sokaklarını görmeleri ve temiz havayı soluyabilmeleri için tavandan yere kadar camlar planladık. İsteyenler bu manzarayı her dairede yer alan balkonlar sayesinde seyredebilecek, isteyenlerse teras katında bulunan 165 metrekarelik lounge alanı ve 75 metrekarelik çocuk oyun alanında atmosferi hissedebilecekler. Polat Akatlar’ın bir diğer önemli özelliği de yaşam alanını ofise dönüştüren ve her dairede bulunan çalışma alanları. Polat Akatlar, 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleri ile toplam 112 dairesi, özellikli cephesi, güneşlenme terası, ortak alanları, ticari alanları ve her metrekaresi kullanışlı ve farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde planlanmış iç dizaynı ile Akatlar’da yaşam kalitesini zirvede yaşamak isteyenlerin tercihi olacak’’ dedi.

PRATİK VE FARKLI İHTİYAÇLARA HİTAP EDEN DAİRELER

Projenin içerisinde yer alan tavandan yere kadar uzanan camlar, gün ışığından maximum seviyede yararlanmayı sağlıyor. 24 saat kesintisiz enerji ve güvenlik hizmeti, 8 katlı kapalı otoparktan dairelere direkt ulaşım olanağı sunan Polat Akatlar; şehrin gürültüsünden uzak, merkezi ve sakin bir lokasyonda olmasıyla ; hem aile için huzurlu ve seçkin bir yuva hem de benzersiz bir yatırım fırsatı imkânı sunuyor. Farklı zevklere yönelik açık -koyu renk seçenekleri sunan Polat Akatlar, beyaz eşyalı özel tasarım açık mutfağı ve yerden ısıtma sistemi ile yaşam konforunu zirveye taşırken aynı zamanda her daireye özel olarak tasarlanmış çalışma alanlarıyla ofis ortamını eve taşıyarak çalışma imkanı sağlıyor.

 
Yayınlanma Tarihi: 26 Ekim 2023