POLAT YÖNETİM

Polat Yönetim Danışmanlık Hizmetleri A.Ş, Polat Holding’in hayata geçirdiği ve geçireceği tüm gayrimenkul projelerinde profesyonel tesis yönetimi yapmak üzere kuruldu.

Polat Yönetim, şirket bünyesinde yer alan profesyonel yönetim kadrosu ve dış tedarikçiler aracılığıyla temin edeceği temizlik, güvenlik ve teknik gibi ana tesis yönetimi hizmetleriyle, tüm projelere en verimli ortak gider m²/kalite rasyosu ile yüksek kaliteli, şeffaf ve sürdürülebilir yönetim hizmeti vermektedir.

Şirket, projelerin tamamında elde edeceği satın alma montanı ile en uygun hizmet ve servisi daha uygun fiyata almakta ve kullanıcılarına verimli şekilde aktarmaktadır. Uzun vadede ise tüm projelerde aynı yüksek hizmet kalitesini ve standardizasyonu sağlayarak, projenin değerini korumasını ve yıllar içinde daha yüksek değerlere ulaşmasını sağlamayı amaçlıyor.

Polat Yönetim şu anda; Polat Ofis Kağıthane, Polat Ev Göztepe ve Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden Piyalepaşa İstanbul’un tesis yönetimini gerçekleştiriyor.

Polat Ofis Piyalepaşa

İstiklal Mahallesi, Piyalepaşa Bulvarı

L1 Blok, S Katı, Beyoğlu 

İstanbul / Turkey

Tel: (+90) 212 211 12 33

Faks: (+90) 212 211 12 15

Mail: [email protected]

Gayrimenkul Sayfasına Geri Dön