Polat Piyalepaşa Çarşı'dan

“YAZA MERHABA”

“YAZA MERHABA”

Sanat ve Gastronominin İstanbul’daki yeni rotası Polat Piyalepaşa Çarşı, yaza 17 ve 18 Haziran’da “Yaz Festivali” ile merhaba diyor.

Seçkin markaların yer aldığı Polat Piyalepaşa Çarşı, “Yaz Festivali” kapsamında sokak lezzetlerinden DJ performanslara, konserlerden sokak gösterilerine renkli ve eğlenceli birçok aktiviteye ev sahipliği yapacak.

Festivalde pop müziğinin genç yeteneklerinden Gülnur Gökçe ise 17 Haziran’da müzikseverlerle buluşacak.

Türkiye’nin en büyük karma kullanımlı projelerinden Piyalepaşa İstanbul’un alışveriş sokağı Polat Piyalepaşa Çarşı, 17-18 Haziran tarihlerinde kapılarını “Yaz Festivali” için açacak.

Bünyesinde toplam 7 modern sanat galerisi, seçkin mağazalar, Tükiye’nin en büyük sihir müzesi ve restorantlar bulunduran Polat Piyalepaşa Çarşı, açıkhavada alışveriş keyfi yaparken eğlenmek isteyenler için yaz boyunca organize edeceği göz dolduracak festivallerin ilkini 17-18 Haziran'da hayata geçiriyor.

Ziyaretçiler festival sürecinde yemeğe ve eğlenceye doyacak. Köfte ekmek, kokoreç, midye, balık ekmek, kumpir gibi sokak lezzetlerinin vazgeçilmez yemeklerinin yanı sıra sirk gösterileri, bubble showlar, DJ performanslar ve pop müziğinin ünlü isimlerinden Gülnur Gökçe’nin mini konseriyle misafirler yemeğin ve eğlencenin tadını çıkaracak.

Medya İletişim: Karin Şamo / İdea Halkla İlişkiler / [email protected]

 
Yayınlanma Tarihi: 14 Haziran 2023